Jméno:  
Heslo:  
Registrace 

mikroforum.cz, redakční systém

Informace

K dnešnímu dni je na účtě 10 Kč


      
Kontakt

TopList-mikroforum.cz

TOPlist

Kingman, Arizona
Kingman, Arizona - 1953


    Jakákoli zmínka o havarovaných UFO nevyhnutelně vyvolává představu o skutečnostech povahy Roswell. Nicméně existují i jiné případy a významné skutečnosti, které se nedostali do diskuse právem zasloužené. Jednou z nich je údajná havárie UFO v Kingman v Arizoně v roce 1953.

Ing. "Fritz Werner", matematika fyzik z polygonu pro zkoušení atomových zbraní v Nevadě.
Místopřísežné prohlášení "Fritze Wernera".
Fritz Werner: "... Během zvláštního úkolu s US Air Force, 21. května 1953, jsem pomáhal při vyšetřování havarovaného neznámého objektu v blízkosti Kingman v Arizoně. "

Dále pokračoval: "Objekt byl postaven z neznámého kovu, který se podobal leštěnému hliníku ... byl to oválný objekt asi 10m v průměru. Výstupová rampa byla otevřená. Uvnitř dvě otáčivé židle, oválná kabina a množství přístrojů. Metalurgická analýza ukázala, že kov, ze kterého je objekt, je na Zemi neznámý."

Dále pokračoval: "Stan jsem si postavil v blízkosti objektu. Našel jsem pozůstatky jednoho cestujícího na lodi. Vyproštěné tělo jednoho z členů posádky: byl 1,20 vysoký, tmavohnědé pleti, oblečen ve kovově stříbřitém obleku a měl přilbu ze stejného typu materiálu. Celkem se nalezli 4 členové posádky výšky od 1,00 do 1,20m, bez vlasů, humanoidní."Existují však další svědkové:

zpravodajský důstojník N.N. major DALY
pobočník generála vojenského letectva
pracovníci národní vzdušné kontroly
strážník na základně Wright Patterson
radarový specialista leteckých sil Spojených států "T.E.

    Jsou to většinou bývalí vojenští zaměstnanci testovacích laboratoří v Los Alamos v Nevadě. Podle nich byl vrak potichu odtažen do Area 51. Byl údajně v dobrém stavu a na základě toho byl stanoven speciální tým na renovaci a obnovu talíře. Byl vytvořen simulátor létajícího talíře, na kterém se trénovali budoucí piloti.


Aktualizováno:   22.05.2012 - 08:14:39